top of page

ĮMONĖ

APIE MUS

Viskas prasidėjo dar 2006 metais, Mažeikiuose įvykus avarijai vakuuminio distiliavimo bloke (tuometinėje AB „Mažeikių Nafta“), kai pagrindinė vakuuminio distiliavimo kolona nuo gaisro užgriuvo ant šilumokaitos grandinės. Visas vakuuminio distiliavimo blokas buvo uždarytas ir gamykla toliau veikė be jo, stipriai sumažėjusiu pajėgumu.

 

Būtent ši nelaimė inžinerijos įmonėms virto į galimybę parodyti ir įrodyti, ką sugeba. Būtent tuo metu ir pasirodė „Henczke Budownictwo“, tada susiformavusi iš „Prosynchem Fluor“ ir „Stangpol“ kompanijų. Kompanija puikiai susitvarkė su visais įsipareigojimais AB „Mažeikių Naftai“. 2008 metų sausio 20 dieną buvo atidarytas vakuuminio distiliavimo blokas ir neužilgo paleistas iškart po to, kai blokas buvo pririštas prie kitų gamyklos procesų blokų.

Vakuuminio distiliavimo bloko projekto įgyvendinimas komandai pasirodė esantis didžiulis iššūkis dėl projekto sudėtingumo ir trumpų darbų atlikimo terminų. Būtent šios sąlygos padėjo suformuoti tvirtą ir bebaimę komandą, kuri sugeba surasti profesionalų sprendimą kiekvienai kompleksiškai užduočiai. Galiausiai tai ir buvo faktorius, padėjęs „Henczke Budownictwo“ įsitvirtinti Lietuvos naftos perdirbimo rinkoje.

Po didelio darbų tempo jie ėmė rimti, dėl šios priežasties kompanijoje pasikeitė tiek vadovas, tiek kompanijos pavadinimas. „Henczke Budownictwo“ persivadino į „Hemex“ ir mažiau, negu po metų dar kartą persivadino į „CKTiS“. Kompanijos vadovybė keitėsi dar du kartus – keliavo iš rankų į rankas, bloginant ne tik finansinę poziciją, bet ir komandos nuotaikas. Galiausiai trys inžinieriai, kurie sudarė kompanijos stuburą, nusprendė viską paimti į savo rankas ir įkūrė kompaniją „D2RT‘ engineering“. Ta pati bebaimė komanda – naujas įvaizdis.

 

bottom of page